Nasza Oferta

<u>Oprogramowanie hotelowe</u>

Oprogramowanie hotelowe

Program do obsługi recepcji hotelowej, ale nie tylko. Oprogramowanie zapewnia szeroką integrację wszystkich procesów zachodzących w hotelu. Dostępne moduły oprogramowania zapewniają również mobilną pracę na smartfonach i urządzeniach przenośnych. Synchronizacja cen i dostępności z kanałami typu booking.com, hotels.com etc poprzez Yeldplanet lub Profitroom.

<u>Oprogramowanie gastronomiczne</u>

Oprogramowanie gastronomiczne

Program do obsługi restauracji, baru, pizzerii, pubu. W pełni zintegrowany z oprogramowaniem hotelowym DMPlaza. Program zapewnia wiele funkcjonalności związanych z ogranizacją imprez, obsługą magazynu. Oprogramowanie jest dostosowane do urządzeń mobilnych.

<u>Usługi Informatyczne</u>

Usługi Informatyczne

Oferujemy usługi informatyczne na terenie Warszawy i okolic, ale nie tylko. Istnieje szeroka gama oprogramowania pozwalająca na obsługę zdalną. Obsługujemy praktycznie wszystkie architektury systemów operacyjnych. Windows, Linux, Mac. Projektujemy i wykonujemy strony internetowe. Tworzymy oprogramowanie dedykowane w oparciu o konkretne założenia klienta. Zajmujemy się również szeroko pojętym pojęciem Telekomunikacji.

<u>Oprogramowanie dla firm</u>

Oprogramowanie dla firm

Oferujmy oprogramowanie klasy ERP Enova 365. Program można dostosować dla wielu różnych branż. Niezwykle elastyczny program. Szeroko integrowalny z pozostałym oprogramowaniem. Istnieje również możliwość pisania dodatków dedykowanych dla konkretnego profilu działalność.

<u>Szkolenia</u>

Szkolenia

Wykonujemy szkolenia z oprogramowania hotelowego DMPlaza jak również gastronomicznego NextPos. Szkolimy również z zakresu programu ERP Enova365.

<u>Sprzęt Fiskalny i inny</u>

Sprzęt Fiskalny i inny

Oferujemy szeroki zakres urządzeń fiskalnych oraz pozostałych przydatnych w hotelu i gastronomii. Takich jak drukarki paragonowe, telewizory hotelowe, zamki hotelowe. Gwarantujemy najniższą cenę na urządzenia fiskalne. Znalazłeś lepszą? Zadzwoń do nas.

Produkty oferowane w sklepie HORECA

 • Dane adresowe

  Biuro:
  ul. Bruzdowa 96D/3
  02-991 Warszawa
  TEL: (22) 885 14 28
  FAX: (22) 593 01 21
  godziny pracy: (pon-pią) 8:30-16:30,
  w pilnych sprawach po godzinach pracy prosimy o kontakt pod nr kom. 601 32 33 66

  Poczta

  info@arpsystem.pl

  Firma

  KRS nr 0000322379
  Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS
  Kapitał Zakładowy 50 000 PLN