PLAZA

Program hotelowy PLAZA to nowa jakość w dziedzinie obsługi hotelu. Dziś hotel, to nie tylko miejsca noclegowe, ale cały szereg usług dodatkowych, odpowiadających zapotrzebowaniu klientów. W jednej aplikacji skupiamy wszelkie procesy zachodzące w hotelu. I tak oprogramowanie hotelowe scala nam naliczenia recepcyjne, SPA, rehabilitacyjne. Przy czy każdy z tych działów ma swoją własną specyfikę pracy. Program hotelow pozwala na integracje z urządzeniami zewnętrznymi takimi jak zamki hotelowe, centrale telefoniczne, programatory kart, czytniki RCP, telwizory hotelowe i wiele innych. Można również eksportować dane do dowolnych systemów księgowych.

Nie zapominamy również o tym, że czasy obecne, to urządzenia mobilne. Posiadamy aplikacje dla klienta hotelu, pozwalająca na zarządzani i podgląd własną rezerwacją. Odzielną aplikacja jest stworzona dla klientów konferencyjnych, w której to możemy stworzyć harmonogram całej konferencji i przesłać dowolne informacje dla jej uczestników. Jest również aplikacja dla housekeepingu pozwalająca na administrację i dodwania zleceń, jak również na ustawianie statusów sprzątania pokoi. Dzięki temu w ciągu sekudy przekazujemy informację o stanie pokoju bezpośrednio do recepcji.

Chcąc sprawnie administrować takim obiektem, należy wyposażyć go w narzędzia informatyczne, które pomogą w bieżącym planowaniu rezerwacji, meldunków, rozliczaniu usług, gastronomii, czy też wymiany walut.

Dzięki ogromnej elastyczności i modułowej strukturze programu możemy zaoferować go zarówno małym obiektom hotelowym jak również dużym sieciom rozmieszczonym w różnych punktach kraju.

Oprogramowanie hotelowe Plaza można wykorzystać w hotelach, ale również w punktach usługowych i rekreacyjnych takich jak: SPA, uzdrowiska i sanatoria.

Ze względu na wysoką konfigurowalność, chcą dokładnie pokazać możliwości programu dokonujemy prezentacji osobistych. Taka prezentacji jest zupełnie niezobowiązująca. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer 601323366 lub poprzez formularz kontaktowy.


Recepcja

Recepcja jest sercem naszego Hotelu. Możemy rezerwować, meldować, przedłużać pobyt jednym kliknięciem myszy. A wszystko jest widoczne na czytelnym grafiku

Rachunki

Rachunki są integralną częścią oprogramowania DM Plaza. Każda dzień, usługa tworzy oddzielny rachunek obciążeniowy. Tylko do nas należy, czy rozlicznymy to razem, czy też oddzielnie.

Rezerwacje

Program hotelowy DM Plaza posiada możliwość podziału rezerwacji w zależności od statusu. I tak rezerwacje opłacone będą widoczne zupełnie inaczej niż rezerwacje standardowo. Tak samo można uwidaczniać rezerwacje internetowe, grupowe

Grafik Rezerwacji

Grafik rezerwacji daje nam możliwość czytelnego podglądu na dany okres. Grafik może być dowolnie filtrowany w zależności od tego co chcemy na nim uzyskać. Możemy widzieć tylko określone typy pokoi, lub pokoje z konkretnym typem łożka itd.

Księga Gości

Prowadzenie papierowej księgi gości to w dzisiejszych czasach przeżytek. W programie hotelowym mamy podgląd na dane gości z wybranego okresu. Możemy je oczywiście swobodnie filtrować, a także ograniczyć prawa podglądu zgodnie z uprawnieniami i ochroną danych osobowych

Rozmowy telefoniczne

Istnieje możliwość podłączenia centrali telefonicznej pod nasz program. Dzięki temu możemy naliczać rozmowy wykonywane przez gościa, a także kotrolować zlecenia housekeepingu.

Sklepik

Program hotelowy posiada specjalny moduł umowżliwiający szybką sprzedaż. Przydatny zwłaszcza w sytuacji gdy posiadamy w recepcji sklepik z artykułami.

Stany Magazynowe

Oprogramowanie umożliwia prowadzenie magazynu. Może być on konfigurwany na wiele sposobów.

Zlecenia

DM Plaza umożliwia tworzenie zleceń dla pracowników serwisu. Oraz późniejszą kontrolę stanu i ich wykonania.

Mobilne

DM Plaza posiada szereg aplikacji mobilnych. Pozwalająch klientowi na dostęp i podgląd własnej rezerwacji, bądź konferencji. Jest też aplikacji dla obsługi służ pięter. Dzięki której szybko można dodawać nowe zlecenia administracji i zaznaczać czy dany pokój został już posprzątany

Dokumentacja

Blogi

Informacje techniczane, aktualizacje oraz aktualności na temat DM PLAZA

Przejdż do blogu
Informacje techniczane, aktualizacje oraz aktualności na temat NextPOS

Przejdż do blogu
Informacje o projektach informatycznych firmy, nowinki techniczne, aktualności

Przejdż do blogu
Informacje o projektach informatycznych firmy, nowinki techniczne, aktualności

Przejdż do blogu

Prezentacja

Dane adresowe

Biuro:
ul. Bruzdowa 96D/3
02-991 Warszawa
TEL: (22) 885 14 28
FAX: (22) 593 01 21
godziny pracy: (pon-pią) 8:30-16:30,
w pilnych sprawach po godzinach pracy prosimy o kontakt pod nr kom. 601 32 33 66

Poczta

info@arpsystem.pl

Firma

KRS nr 0000322379
Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy 50 000 PLN